Koolitused

Hälis Rooste

Hälis on pedagoogilise hariduse saanud Tartu Õpetajate Seminarist, töötanud õpetajana nii põhikoolis, gümnaasiumis kui ka lasteaias. Haridusprogrammiga „Ettevõtlik kool“ on Hälis kaasa olnud alates 2009. aastast. Tema vastutada on olnud nii Ida-Viru koolide-lasteaedade võrgutiku koordineerimine kui ka üle-eestilise võrgustiku juhtimine. Hälise kogemustepagasis on ka mitmete ettevõtliku õppe juhendmaterjalide koostamine ja toimetamine („Ettevõtliku õppe juhendmaterjal õpetajatele“, „Ettevõtliku kooli edulood“ I ja II osa). Tema juhendamisel on läbi viidud mitmed „Ettevõtliku kooli“ rahvusvahelised projektid.

Kristel Koddala

Kristel on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli kodumajanduse bakalaureuse õppe ja saanud õpetaja kutse kutseaasta koolitusest. Tallinna Ülikooli pedagoogilise nõustamise magistriõpinguteni viisid tema teed kutseõpetajana töötades. Pedagoogiline taust on Kristelil väga mitmekesine – alustades põhikooli ja gümnaasiumiga, tosina jagu aastaid kutsehariduskoolis, kus jagas oskusi ja teadmisi põhikoolijärgses õppes, rakenduskõrgharidus õppe tudengitele ja täiskasvanute koolituses. Kristel on ettevõtlikku usku ja leiab, et õppimine on pidev protsess, mis ei lõppe klassi-või koolimaja ukse sulgedes. Teisi õpetades peame olema valmis ise õppima, uurima, avastama, eksima.

Jelena Kalames

Jelenal on kogemusi täiskasvanute koolitajana ning ta on elukestva õppimise usku. Noorte karjäärinõustajana on ta kuulnud sadu erinevaid lugusid – unistustest ning tihti ka hirmudest; soovidest tulevikuks; kaardistanud noortega olemasolevaid oskusi. Iga lugu ning inimene on ainulaadne ning väärtuslik. Jelena on usku, et igal inimesel, olgu see õpilane või õpetaja, on vaja kõrvale mõttekaaslast. Ta usub, et ühine sära silmis päästab maailma. Tegutsedes haridus- ning noorsootöömaailmas mitmel erineval tasandil on ta märganud, milliste oskuste ning hoiakute arenemine aitab noortel astuda julget sammu töömaailma ning muuta meie ühiskonda paremaks paigaks. Mitmekülgne ettevõtlikke hoiakute arendamine aitab elus edasi ning hoiab meid veepinnal.

Tiina Kilumets

Moonika Suurmaa

Ene Nool

Virge Ong

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
This site is registered on wpml.org as a development site.