Meeskond

Piret Torm-Mirontšik

Ettevõtliku Kooli programmijuht

piret.torm@arenduskeskused.ee

Kristel Koddala

Ettevõtliku Kooli üle-eestiline koordinaator

Kristel.koddala@arenduskeskused.ee

Harjumaa

Ege Kirik

Noortevaldkonna projektijuht

ege.kirik@heak.ee

Hiiumaa

Henri Reeder

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

henri.reeder@hiiumaa.ee

Ida-Virumaa

Hälis Värimäe

haridusprogrammi “Ettevõtlik kool”koolitaja, Ida-Viru võrgustiku koordinaator / ettevõtliku õppe koordinaator

halis.varimae@ivek.ee

Järvamaa

Reelika Lepik

haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” koolitaja

reelika@jarva.ee

Jõgevamaa

Marve Millend

ettevõtluskonsultant

marve.millend@jaek.ee

Lääne-virumaa

Helen Karus

Noorte ettevõtlikkuse programmi juht

helen@arenduskeskus.ee

Läänemaa

Kaja Rüütel

Projektijuht

kaja.ruutel@laanemaa.ee

Pärnumaa

Viivika Vilja

Noorte ettevõtlikkuse projektijuht

viivika@parnumaa.ee

Põlvamaa

Kristel Koddala

haridusprogrammi “Ettevõtlik kool”koolitaja

kristel.koddala@polvamaa.ee

Raplamaa

Anu Kaar

Ettevõtluskonsultant-projektijuht

anu@raek.ee

Saaremaa

Triin Arva

Konsultant

triin@sasak.ee

Tallinn

Tartumaa

Janeli Virnas

Projektijuht

janeli.virnas@arinouandla.ee

Valgamaa

Jelena Kalames

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

jelena.kalames@valgamaa.ee

Viljandimaa

Kairi Ong

haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” koolitaja

kairi.ong@viljandimaa.ee

Võrumaa

Eliis Ermel

Noorte ettevõtlikkuse konsultant

eliis.ermel@vorumaa.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
This site is registered on wpml.org as a development site.